Fashion Tech Summit 2019

04.10.19

Fashion Tech Summit 2019 – освітня подія, покликана створити платформу для взаємодії fashion і tech індустрій. Кращі спікери та представники світових компаній представлять свої успішні кейси в Києві задля формування нової бізнес-спільноти та пошуку нового бачення для розвитку моди та технологій в Україні. Подія відбудеться 5 та 6 жовтня в ЦУМі.

image_2019-10-04_12-16-39

Перший Fashion Tech Summit відбувся 20 червня 2018 року в Парижі, де виступили такі представники компаній-лідерів ринку, як Business of Fashion, Browns, Panoply, Launchmetrics, International Fashion Academy та інших.

Засновниці Fashion Tech Summit – Дарія Шаповалова, засновниця шоурума More Dash і Kyiv Fashion Institute, перша українка в списку Business of Fashion 500 і Forbes 30 Under 30, і Наталія Моденова, засновниця шоурума More Dash, fashion business консультант. Співорганізаторами Fashion Tech Summit 2019 стали LBK Production, один з найбільших fashion-продакшенів повного циклу в країнах СНД та Східної Європи. Генеральний fashion-партнер конференції – онлайн-магазин Lamoda.ua.
Чому Fashion Tech Summit?

 

13 сезонів першого у Східній Європі Міжнародного тижня моди

6 років в освіті з освітньою платформою Kiev Fashion Institute

11 міжнародних конференцій у сфері освіти в Києві

Першість на світових ринках: ми перші вивели українських дизайнерів на головні світові ринки (Париж, Мілан, Лондон, Нью-Йорк, Токіо)

 

Fashion Tech Summit 2019: що буде?

2 сцени: Expert Stage і Success Stories Stage

40 спікерів з України та світу

2000 учасників саміту, які формують нову бізнес-спільноту

 

На Fashion Tech Summit 2019 виступлять представники Snapchat, Pinterest, Stanford University, Google, Grammarly, AllSet, Lamoda та інших міжнародних компаній. Слідкуйте за оновленням списку учасників та об’явою програми на fashiontechsummit.me.

Генеральний fashion-партнер конференції – онлайн-магазин Lamoda.ua. Партнери Fashion Tech Summit 2019 – Fandom Coffee Bar і FLO.

 

Fashion Tech Summit 2018: як це було

Під час Fashion Tech Summit 2018 у Києві на двох сценах виступили представники таких міжнародних компаній, як Pinterest, Snapchat, Panoply, Stanford University, McKinsey&Co, Fashion Law Boutique, 500 Startups, SingularityU, MCS, Browns Fashion і Google, українські лідери індустрії Banda, MacPaw, Concepter та інші успішні компанії, включаючи Kasta, Vector, Ain.ua, 3DLook, Fondy, GoGlobal, AIR, TattooSweaters, Game Tree, Zhilyova Lingerie, Guzema Jewelry, UkraineInvest і WNISEF, а також популярні блогери та інфлюенсери Анна Андрес, Санта Дімопулос, Аліна Френдій, Маша Тимошенко, Марія Гребенюк, Діана Глостер і Саша Заяць. Модерувала конференцію Дарія Сипигіна.

Впродовж двох днів було проведено 3 проекти: Start Up Competition Pitch – пітчінг стартапів з міжнародним журі, Innovation Zone – інтерактивна площадка, що зібрала українські стартапи, і Charity Pop-Up Store – благодійній ярмарок, виручені кошти від якого дозволили навчити англійської мови сотні школярів у таборах GoCamp.

 

Засновниці проекту: Дарія Шаповалова та Наталія Моденова

“Fashion Tech Summit – це наш внесок у розвиток креативної економіки в Україні. Експерти галузі, яких ми збираємо, прилетять до нас із Європи та Америки, аби поділитися своїм безцінним досвідом за напрямками #fashiontech, #fashionbusiness і #creativebusiness. Ми вирішили продовжити розвивати Fashion Tech Summit і проводити подію щорічно, адже важливо розвивати креативну спільноту в Україні.”

 

Дарія Шаповалова

“Fashion Tech Summit вже зарекомендував себе як платформу розвитку нових проектів та бізнесів, перш за все в креативних індустріях моди і технологій. Я вірю, що саме ці дві індустрії спроможні надати додану вартість створюваним в Україні інтелектуальним і фізичним продуктам, тож запрошую однодумців доєднатися до цього руху, а тих, хто не погоджується – взяти участь у дискусії. Fashion Tech Summit це також можливість ширше подивитися на той потенціал, який ховається в країні та талантах та реалізувати його.”

Наталія Моденова

 

Соорганізатори проекту: LBK Production

“Fashion Tech Summit, безумовно, головний освітній проект, що сприяє розвитку креативної економіки в Україні та поза її межами. Тому ми дуже раді виступити у якості соорганізаторів події цього року.”

 

Генеральний медіа-партнер конференції: Business Radio Group

 

BRG_new_logo

 

Назад