Шансон підкорює перше місце у рейтингах серед найпопулярніших радіостанцій.

16.01.15

Вже вкотре радіо Шансон підкорює перше місце у рейтингах серед найпопулярніших радіостанцій нашої країни й лідирує у чоловічій аудиторії від 24 до 45 років. Конкуренти здивовані. У чому ж секрет успіху? Та, як стверджує керівництво, секрету немає, вони просто обожнюють свою роботу, а слухачі цінують хорошу музику та їх радіостанцію.

Радіо Шансон давно стало улюбленою радіостанцією багатьох меломанів та поціновувачів музики “із сенсом”. Серед опитаних, радіо слухають представники багатьох вікових категорій, в тому числі й молодь. Шансон лунає у більш ніж дев’ятнадцяти регіонах країни, а популярність станції розвивалась роками, починаючи з 1998 року. Тут дуже часто можна почути відомі пісні таких популярних виконавців, як Марк Бернес, Михайло Круг, Любов Успенська, Михайло Шуфутинський, Олександр Вертинський, Булат Окуджава, Клавдія Шульженко, Володимир Висоцький та багато інших.

Радіо Шансон – це не тільки різного жанру пісні : блатна музика, міський романс, пісні російського шансону, але й пісні військової тематики та бардівська музика. Крім цього, ще є випуски новин, інформаційні програми й цікаві шоу. Завдяки цій радіостанції, шансон став жанром високого рівня, за що керівництво й отримує нагороди перші місця у відомих рейтингах.

Назад