Про компанію

Business Radio Group – один із провідних медіахолдингів країни, входить до трійки лідерів ринку радіо України. До його складу входять радіостанції: «Шансон» (32 міста), «POWERFM» (15 міст), «Бізнес радіо» (м. Киев, м.Харків), «DJFM» (4 міст) – без Криму. Радіостанції BRG рівномірно представлені у всіх регіонах та великих містах України.

Також Business Radio Group має ексклюзивне право на продаж рекламного часу радіостанції Перець FM (29 міст мовлення). Слухачами станцій холдингу є 16,7% населення країни, а серед мережевих радіостанцій України – 19,84% (Дані TNS Ukraine W2’17 10.04-25.06). Портфель радіохолдингу досить різноплановий і охоплює різні цільові аудиторії, що дає можливість достукатися до максимально можливої кількості слухачів. До складу Business Radio Group входить власна production студія, що дозволяє максимально швидко і якісно проводити запис аудіороликів будь-якої складності.

Для своїх партнерів холдинг надає послуги як прямої реклами, так і спонсорських проектів. Комерційний департамент враховує всі побажання партнерів і вибирає оптимальне рішення для ефективної рекламної кампанії.

При розробці спонсорських проектів креативний відділ знаходить до кожного партнера індивідуальний підхід.

Радіогрупа

шансон3

Легендарна українська радіостанція, що залунала…

Детальніше

DJFM_2

Позивні DJFM з’явились в ефірі 19 вересня 2008…

Детальніше

Power_fm_1“POWERFM” – молода й молодіжна всеукраїнська…

Детальніше

Business Radio

Людям з динамічним темпом життя потрібна особлива…

Детальніше

З нами вже співпрацюють:

Останні новини

Fashion Tech Summit 2019

Fashion Tech Summit 2019 – освітня подія, покликана створити платформу для взаємодії fashion і tech індустрій. Кращі спікери та представники світових компаній представлять свої успішні кейси в Києві задля формування нової бізнес-спільноти та пошуку нового бачення для розвитку моди та технологій в Україні. Подія відбудеться 5 та 6 жовтня в ЦУМі.

Подробнее

В Києві визначили найвродливішу жінку України!

Днями у Київській опереті обрали переможницю конкурсу “Краса Країни”, яка представить Україну на міжнародній арені Mrs GLOBE 2019 у Китаї.

Подробнее

Ofenbach підкорили Київ!

Електронний дует з Франції на ім’я Ofenbach швидко здобув визнання  – після випуску треків «Around the Fire» і «You Do Not Know Me» в 2015 році вони почали співпрацювати з Робіном Шульцем та самим Tiesto. А у 2016 році відбувся вибух –  їх проривний сингл “Be Mine” слухала не тільки Франція, а й весь світ.

Подробнее
Всі новини

Обратная связь

Наші телефони

+38 (044) 537-37-37 , +38 (044) 537-38-86

Наша пошта

BRG@gmail.com

Наша адреса

бул. Т. Шевченка, 54/1, Київ, місто Київ, 01032
Як дістатися?

    Підпис на новини