Оновлений сайт Business Radio Group – brg.ua.

16.01.15

Провідний радіохолдинг Business Radio Group став ще доступнішим та відкритим за допомогою нового, багатофункціонального сайту brg.ua. Тепер кожен з легкістю зможе отримати всю необхідну інформацію, що стосується холдингу та його радіостанцій.

Business Radio Group – крупна й відома компанія, що об’єднує популярні радіостанції «Шансон», «Любимое радио», «DJFM», «Бизнес радио», а також володіє ексклюзивними правами на продаж реклами «Перец FM». Формат кожної радіостанції унікальний та чітко спозиціонований, що, у свою чергу, забезпечує високий рівень лояльності у певної вікової категорії слухачів.

Єдність радіостанцій дозволяє охоплювати максимальну кількість слухачів та спів ставляти це з телеканалами. Завдяки цій рисі, Business Radio Group став одним із найкрупніших гравців медіа ринку й має свою продакшн-студію, де за допомогою сучасного обладнання можна записувати різноманітні заставки, ролики, тематичні програми й це далеко не повний перелік. Креативні менеджери студії розробляють унікальні сценарії для кожного клієнта, що сприяє просуванню радіостанцій в ефірі.

Тепер усі актуальні новини холдингу, головні акції станцій та важливі досягнення компанії – усе це на новому, зручному, стильному та функціональному сайті brg.ua.

 

Назад