Новини

Игорь Манн ВКЛЮЧАЙ СЕБЯ #НОМЕР1 Киев (21-22.11)

04.11.15

2-х дневный интенсив для ускоренного выхода в топ в вашей сфере

21 и 22 ноября 2015 года в Украинском доме (Киев, ул. Крещатик, 2)

 

Новые пути развития бизнеса дистрибьютора

04.11.15

Рынок постоянно меняется, время с каждым днем бросает новые вызовы для его игроков  

Business Radio Group чекає на тебе у своїй команді!

06.08.15

Ти молодий, енергійний, з активною життєвою позицією, любиш спілкуватися з людьми і хочеш заробляти?  

Копирайтер-креативщик

26.07.15

Медиа холдинг "Business Radio Group" (радиостанции "Шансон" - 101.9 FM, "Шарманка" - 104.0 FM, "DJFM"- 96.8 FM, "Бизнес радио" - 93,8 FM, приглашает в свою команду  специалиста  на должность копирайтер-креативщик.  

Звукорежиссер-аранжировщик

26.07.15

Компания «Business Radio Group» (DJFM, Шансон, Любимое Радио, Бизнес Радио) найдет звукорежиссера аранжировщика для производства радио контента, джинглов, программ, рекламных роликов и тп.  

Звукорежиссер-аранжировщик

20.07.15

Компания «Business Radio Group» (DJFM, Шансон, Любимое Радио, Бизнес Радио) найдет звукорежиссера аранжировщика для производства радио контента, джинглов, программ, рекламных роликов и тп.  

Радіоконкурс “Український формат”

14.07.15

Business Radio Group у складі трьох радіостанцій (Бізнес радіо, Любимое радіо, Шансон) приймає участь у новому радіопроекті – конкурсі української пісні «Український формат». Організатор проекту – індустріальне об’єднання «Радіокомітет».  

Шансон підкорює перше місце у рейтингах серед найпопулярніших радіостанцій.

16.01.15

Вже вкотре радіо Шансон підкорює перше місце у рейтингах серед найпопулярніших радіостанцій нашої країни й лідирує у чоловічій аудиторії від 24 до 45 років. Конкуренти здивовані. У чому ж секрет успіху? Та, як стверджує керівництво, секрету немає, вони просто обожнюють свою роботу, а слухачі цінують хорошу музику та їх радіостанцію.  

Захоплення передавача!

16.01.15

У зв'язку із захопленням одного з передавачів терористичними силами, з 1 жовтня мовлення радіостанцій "Шансон" та "Любимое радио" у місті Донецьк припиняється на невизначений час. Незважаючи на технічні складнощі, ми все одно лишаємось в ефірі й пам'ятаємо про наших слухачів на Сході країни.  

Оновлений сайт Business Radio Group – brg.ua.

16.01.15

Провідний радіохолдинг Business Radio Group став ще доступнішим та відкритим за допомогою нового, багатофункціонального сайту brg.ua. Тепер кожен з легкістю зможе отримати всю необхідну інформацію, що стосується холдингу та його радіостанцій.