Новини

“Ранковий кач” на DJ FM

29.01.19

Щоб день у слухача DJ FM вийшов бадьорим і яскравим, у будні з 8 до 11 в ефір виходить шоу “Ранковий кач”.  

В ефірі — “Хоть бы шоу”!

29.01.19

З 13 листопада на радіо “Шансон” з’явилася нова ранкова програма з промовистою назвою “Хоть бы шоу”. Відомі, мабуть, всій країні, ведучі Юрій Василич і Вадим Пономаренко допомагають слухачу розпочати день з посмішкою на обличчі.  

“Перезавантаження” Power FM

29.01.19

Настав Новий рік і Power FM вирішив повністю змінитися. Тепер слоган радіо: “Станція №1”. І для такої гучної заяви є всі підстави: Power FM - це перша і єдина станція в Україні, яка веде мовлення в класичному форматі Top 40. Слухачу не треба чекати улюблений трек - зараз він може увімкнути радіо у будь-який момент і гарантовано почує один з топових сучасних хітів.  

DJ FM – у топ-5!

29.01.19

За останніми даними TNS Ukraine, DJ FM увійшла у топ-5 радіо з найбільшим охопленням у Києві! Як сказав би Ніл Армстронг, якби він був ведучим, “Це - один крок для однієї людини, але величезне досягнення для всієї радіостанції”. Ця маленька перемога стала можливою завдяки колосальній праці вдень та вночі.  

М/Ж Show must go on

29.01.19

Сьогодні навіть найбільш принципові розбіжності у поглядах вирішуються через переговори. Але не на DJ FM: кожен будній день, з 18 до 19, на хвилях станції розпочинається битва між чоловічою раціональністю та жіночою логікою.  

Игорь Манн ВКЛЮЧАЙ СЕБЯ #НОМЕР1 Киев (21-22.11)

04.11.15

2-х дневный интенсив для ускоренного выхода в топ в вашей сфере

21 и 22 ноября 2015 года в Украинском доме (Киев, ул. Крещатик, 2)

 

Новые пути развития бизнеса дистрибьютора

04.11.15

Рынок постоянно меняется, время с каждым днем бросает новые вызовы для его игроков  

Радіоконкурс “Український формат”

14.07.15

Business Radio Group у складі трьох радіостанцій (Бізнес радіо, Любимое радіо, Шансон) приймає участь у новому радіопроекті – конкурсі української пісні «Український формат». Організатор проекту – індустріальне об’єднання «Радіокомітет».  

Шансон підкорює перше місце у рейтингах серед найпопулярніших радіостанцій.

16.01.15

Вже вкотре радіо Шансон підкорює перше місце у рейтингах серед найпопулярніших радіостанцій нашої країни й лідирує у чоловічій аудиторії від 24 до 45 років. Конкуренти здивовані. У чому ж секрет успіху? Та, як стверджує керівництво, секрету немає, вони просто обожнюють свою роботу, а слухачі цінують хорошу музику та їх радіостанцію.  

Захоплення передавача!

16.01.15

У зв'язку із захопленням одного з передавачів терористичними силами, з 1 жовтня мовлення радіостанцій "Шансон" та "Любимое радио" у місті Донецьк припиняється на невизначений час. Незважаючи на технічні складнощі, ми все одно лишаємось в ефірі й пам'ятаємо про наших слухачів на Сході країни.